Skip to main content

Europejski Tydzień Radonu

By 11 października, 2021News

Europejski Tydzień Radonu odbędzie się w tym roku we Fryburgu, w Szwajcarii, w dniach od 12 do 15 października. Wydarzenie to, cieszące się ogromnym zainteresowaniem, gromadzi naukowców i przedstawicieli przemysłu z Europy i całego świata.

Organizatorem imprezy jest europejskie stowarzyszenie European Radon Association (ERA). Firmę Radonova reprezentować będą José Luis Gutierrez Villanueva, Thomas Chauvin i Patrik Nöteberg.

Tegoroczny program koncentruje się na współpracy międzynarodowej w zakresie zagadnień związanych z radonem i ROOM (Radon Outcomes On Mitigation Solutions).

– Dla tych z nas, którzy zajmują się radonem, tegoroczna konferencja będzie jedną z najważniejszych w historii. Po części dlatego, że po raz kolejny będziemy mieli okazję spotkać się i przedyskutować najnowsze wyniki badań i doświadczenia w pracy z radonem. Z drugiej strony, wydarzenie to stanowi wyjątkową okazję, aby wspólnie spojrzeć w przyszłość i zrozumieć, które obszary są najważniejsze, aby nadać im priorytet, zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym – komentuje José-Luis Gutiérrez Villanueva z Radonova, sekretarz ERA.

Więcej informacji na temat Europejskiego Tygodnia Radonu 2021 znajduje się tutaj»

tydzień radonu radon week

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.