Koszyk

Doświadczenie w produkcji przyrządów dla naszych klientów

By 14 kwietnia, 2020 Ogólne

Fredrik Lindén pracuje w branży produkcji mierników radonu od wielu lat. Dołączył do zespołu po przejęciu przez Radonova na początku 2019 roku jednego z działów firmy Gammadata Instruments.

Ulubiony konsultant klientów

„Lubię pracować w miejscu, w którym codzienne czynności są zróżnicowane. Od zarządzania zakupami przez usługi, po produkcję i testy. Nasze przyrządy i usługi, które oferujemy mają duży wpływ na jakość usług oferowanych przez naszych klientów. Dlatego też usługi wsparcia, które świadczymy wymagają wyjątkowo bliskich relacji z klientem. Uważam, że jest to bardzo ważne, a jednocześnie daje ogromną satysfakcję. Tym bardziej, że nasi przełożeni stale zachęcają nas do oferowania usług najwyższej jakości. Faza testów jest również bardzo fascynująca, ponieważ stanowi zwieńczenie długich godzin pracy w warsztacie. Faza testu ma kluczowe znaczenie, ponieważ zapewnia najwyższą i długoterminową jakość przyrządów, które oferujemy klientom”.

Swoboda i odpowiedzialność zwiększają zaangażowanie

„W Radonova pracownicy mają swobodę działania i zachęca się ich do podejmowania własnych inicjatyw. Pozwala to na łączenie celów indywidualnych z celami przedsiębiorstwa. Naszym wspólnym celem jest ciągłe dostarczanie naszym partnerom, klientom i instytucjom publicznym najdokładniejszych i najbardziej niezawodnych technologii pomiaru radonu na świecie. Swoboda, którą dysponujemy w połączeniu z zaufaniem w naturalny sposób skłaniają nas do większego zaangażowania. To zaangażowanie jest niezbędne, ponieważ pracujemy w oparciu o procedury, które są stosunkowo złożone. Musimy być precyzyjni w każdej fazie procesu produkcji”.

Zwiększenie gamy produktów Radonova

Dzięki zakupowi działu instrumentów do pomiaru radonu firmy Gammadata, Radonova dodała kilka instrumentów i zaawansowanych produktów do swojej oferty i poszerzyła gamę technologii pomiaru radonu. Oferujemy kompleksowe usługi pomiaru oraz szereg rozwiązań odpowiadając na światowe zapotrzebowanie na bezpieczne i skuteczne pomiary radonu w domach i miejscach pracy wzmacniając tym samym swoją pozycję światowego lidera.

Doświadczenie weterana w dziedzinie produkcji instrumentów dla naszych klientów

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.