Skip to main content

Radonova – ekspert w zakresie pomiarów radonu

By 31 stycznia, 20225 kwietnia, 2022News

Radonova sprzedała ponad pięć milion czujników w ponad 80 krajach, co czyni ją światowym liderem w zakresie pomiaru poziomu radonu. Dzięki doświadczeniu bazując na wiedzy z przeszłości pomagamy naszym klientom przewidywać przyszłość. Poprzez zrozumienie codziennych problemów naszych klientów jesteśmy w stanie zapewnić, że procedury są skuteczne i umożliwiają prosty i bezpieczny pomiar poziomu radonu.

Jakość, relacje i najlepsi eksperci na świecie   

W celu spełnienia oczekiwań klientów potrzebna jest najlepsza technologia i najwyższa jakość w każdym aspekcie oraz dogłębna znajomość każdego rynku, na którym działamy. Współpracujemy z naukowcami i ekspertami, którzy przodują w rozwoju dziedziny. Nasi współpracownicy biorą udział zarówno w krajowych, jak i międzynarodowych projektach badawczych oraz są często powoływani do paneli eksperckich itp. Władze dookoła świata stosują ekspertyzy Laboratorium Radonova w zakresie opisywania metod, ustalania standardów i przepisów.

„W związku z tym, iż nasza firma narodziła się w kręgach akademickich, mamy zawsze pewność, że nasi pracownicy mają bardzo wysokie kompetencje. Czworo współpracowników Radonova posiada tytuł doktora w zakresie nauk przyrodniczych, co również przełożyło się na to, że jesteśmy globalnym liderem w branży. Jednocześnie dążymy do tego, aby wykorzystać tę wiedzę tak, aby przynosiła korzyści naszym klientom. W tym złożonym świecie chcemy pozostać partnerem, z którym zawsze łatwo się współpracuje” – mówi Karl Nilsson, prezes Radonova Laboratories.

„Podobnie jak w większości przedsiębiorstw badawczych, to pracownicy stanowią najważniejszy czynnik. Ich zaangażowanie i umiejętności decydują o powodzeniu naszej firmy. Wiemy, że za każdym przyszłościowym projektem stoi duża wola i moc wprowadzania zmian, zarówno w życiu codziennym naszych klientów, jak i w społeczeństwie ogółem” – kontynuuje Karl Nilsson.

Maria Hansen Dugdale to najnowsza członkini zespołu ekspertów firmy Radonova. Maria posiada doktorat z zakresu fizyki cząsteczek elementarnych oraz duże doświadczenie z zakresu urządzeń pomiarowych radonu. Poprzez przejęcie GM Scientific Maria stała się częścią Radonova.

„W związku z tym, iż wcześniej zajmowałam się eksperymentalną fizyką cząsteczek elementarnych, analizą danych oraz pracą z software i hardware, mam wiedzę i umiejętności, które mają zastosowanie w pracy z radonem. Wykrywanie cząsteczek i niepewność pomiaru to bardzo znane kwestie, które pomagają mi zarówno na co dzień, jak i w dialogu z naszymi klientami. Bycie częścią organizacji, która ceni sobie wiedzę i badania, również jest bardzo stymulujące. Dzięki temu napędzamy się wzajemnie, aby coraz lepiej dokonywać pomiaru i analizy poziomu radonu” – komentuje Maria Hansen Dugdale.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.