Skip to main content

Radonova wchodzi w impetem w nowy okres zainaugurowany spotkaniem w Szwecji

By 2 grudnia, 202127 grudnia, 2021News

W związku z poluzowaniem w Szwecji obostrzeń wynikających z pandemii COVID-19 globalny zespół firmy Radonova postanowił zorganizować pod koniec października spotkanie inauguracyjne. Spotkanie stanowiło okazję do pokazania, że pomimo pandemii firma poczyniła ogromne postępy i położyła fundamenty pod przyszłe działania…

Zwieńczony sukcesem okres przemian w Radonova Laboratories w Szwecji

Ostatnie 18 miesięcy było trudnym i stresującym okresem: pomimo stabilnego, wysokiego popytu na niezawodne rozwiązania do pomiarów stężenia radonu, ponieważ ograniczenia wprowadzone w niektórych krajach w związku z pandemią miały istotny wpływ na działalność naszych dystrybutorów i klientów. Ten niepewny czas stał się dla firmy Radonova okazją do zainwestowania w nową linię produkcyjną mającą na celu zwiększenie wydajności. Początek sezonu 2021–2022 był bardzo pozytywny dla firmy, szczególnie w USA i Europie, a nowa inwestycja pozwoli zaspokoić wysoki postpandemiczny popyt na rozwiązania do pomiarów stężenia radonu.

Okres pandemii umożliwił również firmie Radonova wprowadzenie na rynek nowych produktów, takich jak rozwiązanie Radtrak³ do pomiarów długoterminowych. Ogólnie rzecz biorąc, firma Radonova traktuje ten okres przemian jako niezwykle istotny dla przyszłych innowacji w dziedzinie pomiarów stężenia radonu.

To jeszcze nie wszystko…

Zgromadzenie w jednym miejscu wszystkich pracowników firmy zapewniło działowi ds. rozwoju możliwość przedstawienia informacji o stanie realizacji nowych projektów. Radonova prowadzi jedno z najnowocześniejszych laboratoriów zajmujących się opracowywaniem nowych rozwiązań do pomiarów stężenia radonu, co pozwala jej z ufnością patrzeć w przyszłość oraz wytrwale dążyć do zapewnienia łatwych w obsłudze i niezawodnych rozwiązań.

 

Już niebawem podzielimy się kolejnymi informacjami.

w Szwecji

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.