Radonova – dlaczego powinieneś wybrać nasze laboratorium do wykonania pomiarów radonu?

» Najszybsza dostawa
» Prosta aplikacja do zarządzania Twoimi pomiarami i wynikami on-line
» Dostęp do wyników i zamówień 24/7
» Najwyższa jakość i dokładność Twoich pomiarów

Współpracuj z największym laboratorium wykonującym pomiary radonu na świecie!

Pomiary radonu

Zamów detector radonu

Moje pomiary

Aplikacja internetowa do zarządzania swoimi pomiarami

Radonova – co nas wyróżnia?

Naszym celem od zawsze było wyjście naprzeciw potrzebom naszych partnerów, niezależnie od tego, z jakiego sektora się wywodzą i zapewnienie im najwyższej jakości usług w postaci akredytowanych pomiarów radonu.
Wybierając Laboratorium Radonova jako dostawcę, otrzymujesz:

  • Najszybszą obsłuę dostepna na rynku z dostawa detektorów w ciągu 2 dni roboczych i dostępem do wyników analizy w ciągu maksymalnie 2 tygodni od odesłania detektorów do laboratorium.
  • Wygodny darmowy dostęp do internetowej aplikacji, dzięki której możesz wygodnie zaplanować i nadzorować swoje pomiary, zamawiać detektory, wyświetlać i pobierać wyniki pomiarów 24 godziny na dobę. Aplikacja jest dostępna z urządzeń mających podłączenie do Internetu, takich jak PC, tablet czy smartfon.
  • Doradztwo merytoryczne doświadczonych ekspertów.
  • Najwyższą jakość i dokładność pomiarów potwierdzoną wynikami porównań międzylaboratoryjnych, w których regularnie Radnova bierze udział uzyskując znakomite rezultaty

Kim jesteśmy?

Radonova ma swoje korzenie w świecie akademickim i naukowym. Dziś jest światowym liderem w pomiarach radonu. Wykonuje pomiary gównie w domach i miejscach pracy. Aby wykonać pomiarRadtrak2®, Rapidos and Duotrak® Radonova stosuje detektory pasywne. Metoda ta jest akredytowana zgodnie normą ISO 17025. vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]